معرفی جوتن


جوتن از بزرگترین و معروفترین کارخانه جات تولید رنگ در جهان می باشد .این شرکت در سال 1926 میلادی در کشور نروژ تاسیس شد و با داشتن 40 کارخانه و 71 شرکت در 37 کشور جهان و 7400 نیروی کار پیشرو در صنایع رنگ ساختمانی ، صنعتی و دریایی می باشد.
رنگهای ساختمانی پایه آب (اکرلیک ) جوتن مناسب جهت فضاهای داخلی و خارجی ساختمان می باشد و به روی سطوح مختلف از جمله گچ ، سیمان ، پنلهای گچی و سیمانی (کناف ) ، چوب و سطوح دیگر قابل اجرا است .
محصولات جوتن به دلیل دوام و مقاومت بالا ضربه بسیار مناسب جهت مراکز پر رفت و آمد مانند بیمارستان ها ، مدارس ، برجها ، ساختمانهای تجاری ، مسکونی ، اداری و رستوران ها می باشد.
به جهات کیفیت بالا ، عمر طولانی و دوام فوق العاده رنگ های جوتن و همچنین بهره گیری از سیستم ترکیب رنگ مولتی کالر ، سبب شده از هزینه های مضاعف زیرسازی ، ترمیم و نقاشی مجدد جلوگیری شود.

رنگهای جوتن در موسسه های مستقل استاندارد اروپا آزمایش شده و گواهی نامه های معتبر در خصوص مقاومت در برابر سایش، استحکام باند،مقاومت شیمیایی ، کاهش حق دخول کلراید،مقاومت فشاری،پوشش ترک ها،استحکام خمشی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش و نفوذ آب برای این محصولات صادر گردیده.

رنگ  جوتن برای فضاهای داخلی قادر است با استفاده از سیستم کامپیوتری مولتی کالر بیش از 16000 طیف رنگ با پایه آبی یا تینری را در اختیار بگذارد. همچنین برای نما، دیوارهای سیمانی و سازه  های بتونی، بافت ها و نقش  های مختلف با تنوع وسیعی از طیف رنگ  ها پوشش مطلوبی ایجاد نموده که مانع جذب رطوبت ، کلراید و دی اکسیدکربن می شود.

جوتن با بیش از 16000 طیف رنگی با قابلیت اجراء در طرحهای نا محدود دکوراتیو ، مناسب برای هر سلیقه ، علاوه بر ایجاد فضایی دلپزیر و زیبا باعث مقاوم سازی سطح و جلوگیری از ترکهای سطحی می شود.

از دیگر مزایای رنگهای جوتن به شرح زیر میباشد:


-100% اکرلیک خالص (پایه آب)
- تحمل پذیری و پوشش ترکها بروی دیوار تا 2.6 میلیمتر
- دارای ویژگی های· ضد قارچ، ضد موریانه و ضد باکتری
- مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش (عدم تغییر رنگ) ، دی اکسید کربن و شرایط سخت آب و هوایی
- هموار سازی مطلوب و پوشش بسیار عالی
- قابلیت شستشو و مانع جذب رطوبت به واسطه خاصیت تنفس پذیری محصول
-· گزینه مطلوب جهت سبک سازی
- سرعت اجرای بالا بواسطه پوشش بسیار عالی
- عدم جذب گردو غبار (آنتی استاتیک)
- بدون بو
- فاقد سرب و دوستدار محیط زیست (محصول سبز)
- یک راه حل همه منظوره در تمام بخشهای ساختمان
- قابلیت ترمیم پس از گذشت زمان طولانی
- طیف محصولات مقاوم در برابر حریق
- طیف محصولات عایق حرارتی·
- مجموعه ای کامل از زیر رنگ ها (پرایمر) تا رنگ نهایی· با قابلیت انطباق با سطوح مختلف
- تنوع در بافت ،رنگ و جلوه های زیبا
- قابلیت اجراء به سه شیوه افشانه ، قلم مو، و غلتک
- قابل ارائه با سطوح مات ، براق، نیمه براق و مخملی
- قابل اجرا با بافتهای ریز ، متوسط و درشت
- انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ضربه
- طیف محصولات قابل اجرا بروی دیوار ، کف ، سقف و بام
- مقاوم در برابر نفوذ کلراید
- دارای استاندارد های معتبر جهانی در صنایع ساختمان

ازجمله پروژه های معروف بین المللی که جوتن را جهت محافظت از سرمایه خود انتخاب کردند میتوان به· برج ایفل/ پاریس ، هتل 7 ستاره برج العرب / دبی ،برج دبی ، سالن جدید فرودگاه دبی، جزیره نخل، جزیره جمیرا و صد ها پروژه در اروپا و خاور میانه اشاره نمود.

در حال بارگذاری . . .